Philips 5000-es sorozatú HR2683/00 botmixer
Kód: AGDPHIMIB0165
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5000-es sorozatú HR2683/00 botmixer| Könnyű tisztítás | Igen |
| Kiadó gomb | Igen |
| LED-jelzők | Sebesség |
| Fröccsenés elleni védelem | Igen |
| Modell | Merülő turmixgép |
| Könnyű összeszerelés | Igen |
| Szín | Rozsdamentes acél, fekete |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás | 1200 W |
| Impulzuskapcsoló | Nem |
| Mini aprító | Igen |
| Jégzúzás | Nem |
| Sebességfokozat száma | 3 |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Sebességszabályozás típusa | Folyékony |
| Legyintés | Igen |
| Mérőpohár | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 2.105 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389033902 |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Kiadó gomb: | Igen |
| LED-jelzők: | Sebesség |
| Fröccsenés elleni védelem: | Igen |
| Modell: | Merülő turmixgép |
| Könnyű összeszerelés: | Igen |
| Szín: | Rozsdamentes acél, Fekete |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 1200 W |
| Impulzuskapcsoló: | Nem |
| Mini aprító: | Igen |
| Jégzúzás: | Nem |
| Sebességfokozat száma: | 3 |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Sebességszabályozás típusa: | Folyékony |
| Legyintés: | Igen |
| Mérőpohár: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

