Philips 5000-es sorozatú Eco Conscious Edition HR2500/00 5000-es sorozatú turmixgép
Kód: AGDPHIMIB0176
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5000-es sorozatú Eco Conscious Edition HR2500/00 5000-es sorozatú turmixgép| Kábelhossz | 0,85 m |
| Modell | Álló mixer |
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Nem |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Gyerekzár | Nem |
| Adagok száma | 2 |
| Szintjelző | Igen |
| Levehető pengeegység | Igen |
| Automatikus pengeleállítás | Nem |
| Márkaspecifikus technológiák | SpeedTouch, ProBlend |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Energiafogyasztás | 350 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Magasság | 360 mm |
| Szélesség | 116 mm |
| Súly | 1,02 kg |
| Mélység | 118 mm |
| Csomagolási mélység | 140 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,42 kg |
| Csomag szélessége | 240 mm |
| Csomag magassága | 250 mm |
| Veszélyes áruk | Nem |
| Maximális forgási sebesség | 25000 fordulat/perc |
| Nem tartalmaz | Biszfenol A |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Forró hozzávalók keverésének lehetősége | Nem |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Forgási sebesség (max.) | 25000 fordulat/perc |
| Zajszint | 86 dB |
| Állítható termosztát | Nem |
| Jégzúzás | Igen |
| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Tartály tartalma | 0,6 liter |
| Használati utasítás | Igen |
| Újrahasznosított papírból készült kézikönyv | Igen |
| Szakács | Nem |
| A csomag tartalma | Tumbler People; Használati útmutató; Garanciajegy |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Alapanyag | Fém |
| Keverőtál anyaga | Tritán |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Üveg anyag(ok) | Tritán |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 1.47 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389014024 |
| Kábelhossz: | 0,85 m |
| Modell: | Álló mixer |
| Automatikus kikapcsolás: | Nem |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Nem |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Gyerekzár: | Nem |
| Adagok száma: | 2 |
| Szintjelző: | Igen |
| Levehető pengeegység: | Igen |
| Automatikus pengeleállítás: | Nem |
| Márkaspecifikus technológiák: | SpeedTouch, ProBlend |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Energiafogyasztás: | 350 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Magasság: | 360 mm |
| Szélesség: | 116 mm |
| Súly: | 1,02 kg |
| Mélység: | 118 mm |
| Csomagolási mélység: | 140 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,42 kg |
| Csomag szélessége: | 240 mm |
| Csomag magassága: | 250 mm |
| Veszélyes áruk: | Nem |
| Maximális forgási sebesség: | 25000 fordulat/perc |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Forró hozzávalók keverésének lehetősége: | Nem |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Forgási sebesség (max.): | 25000 fordulat/perc |
| Zajszint: | 86 dB |
| Állítható termosztát: | Nem |
| Jégzúzás: | Igen |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Tartály tartalma: | 0,6 liter |
| Használati utasítás: | Igen |
| Újrahasznosított papírból készült kézikönyv: | Igen |
| Szakács: | Nem |
| A csomag tartalma: | Tumbler People; Használati útmutató; Garanciajegy |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Alapanyag: | Fém |
| Keverőtál anyaga: | Tritán |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Üveg anyag(ok): | Tritán |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

