Philips 5000-es sorozatú DST5030/20 gőzölős vasaló
Kód: AGDPHIZEL0378
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5000-es sorozatú DST5030/20 gőzölős vasaló| Cseppmentesítő rendszer | Igen |
| Vasalódeszka anyaga | SteamGlide Plus vasalótalp |
| Folyamatos gőz | Igen |
| Csapvízhez alkalmas | Igen |
| Változtatható gőzbeállítások | Igen |
| Újrahasznosított papírból készült kézikönyv | Igen |
| Gőzlövet funkció | Igen |
| Szín | Kék |
| Állandó gőzkibocsátás | 45 g/perc |
| Víztartály térfogata | 0,32 liter |
| Stabil saroktámasz | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Kábelhossz | 2 méter |
| Utazásra tervezve | Nem |
| Vezeték nélküli | Nem |
| ülepedésgátló rendszer | Igen |
| Gőzsokk | 180 g/perc |
| Megszórjuk | Igen |
| Töltőnyílás mérete | Extra nagy |
| Modell | Gőzölős vasaló |
| Energiafogyasztás | 2400 W |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Magasság | 147 mm |
| Súly | 1,25 kg |
| Csomagolási mélység | 332 mm |
| Szélesség | 127 mm |
| Csomag szélessége | 137 mm |
| Csomag magassága | 167 mm |
| Mélység | 312 mm |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Csavarodásgátló kábel | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| Súly: | 1.58 kg |
| EAN vonalkód: | 8710103968160 |
| Cseppmentesítő rendszer: | Igen |
| Vasalódeszka anyaga: | SteamGlide Plus vasalótalp |
| Folyamatos gőz: | Igen |
| Csapvízhez alkalmas: | Igen |
| Változtatható gőzbeállítások: | Igen |
| Újrahasznosított papírból készült kézikönyv: | Igen |
| Gőzlövet funkció: | Igen |
| Szín: | Kék |
| Állandó gőzkibocsátás: | 45 g/perc |
| Víztartály térfogata: | 0,32 liter |
| Stabil saroktámasz: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Nem |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| Utazásra tervezve: | Nem |
| Vezeték nélküli: | Nem |
| ülepedésgátló rendszer: | Igen |
| Gőzsokk: | 180 g/perc |
| Szórjuk meg: | Igen |
| Töltőnyílás mérete: | Extra nagy |
| Modell: | Gőzölős vasaló |
| Energiafogyasztás: | 2400 W |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Magasság: | 147 mm |
| Súly: | 1,25 kg |
| Csomagolási mélység: | 332 mm |
| Szélesség: | 127 mm |
| Csomag szélessége: | 137 mm |
| Csomag magassága: | 167 mm |
| Mélység: | 312 mm |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Csavarodásgátló kábel: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

