Philips 4000-es sorozatú Airfryer két egymásra rakható kosárral
Kód: AGDPHIFRY0064
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 4000-es sorozatú Airfryer két egymásra rakható kosárral| Terméktípus | Forró levegős fritőz |
| Kapacitás | 10 liter |
| Hőmérséklet (min.) | 40°C |
| Állítható termosztát | Igen |
| Hőmérséklet (maximum) | 200°C |
| Sütési funkció | Igen |
| Grillezés | Igen |
| Sütőfunkció | Igen |
| Fritőz kapacitása | 1,4 kg |
| Időzítő ideje | 60 perc |
| Dehidratációs funkció | Igen |
| Programok száma | 6 |
| Alacsony zsírtartalmú sütési technológia | Gyors levegő |
| Digitális időzítő | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Energiafogyasztás | 2750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus kikapcsolás után | 20 perc |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Fekete |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Anyag | Műanyag, Fém |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Kivehető tál | Igen |
| Eszköz helye | Függetlenül |
| Üvegablak | Igen |
| Hűtött fogantyú | Igen |
| Belső felület | Kerámiai |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Kábelhossz | 1 méter |
| Építési típus | Kettős |
| Sütőkosarak száma | 2 |
| Súly | 8,98 kg |
| Szélesség | 233 mm |
| Magasság | 399 mm |
| Mélység | 469 mm |
| Csomag magassága | 435 mm |
| Súly csomagolással együtt | 11,2 kg |
| Csomag szélessége | 275 mm |
| Csomagolási mélység | 520 mm |
| Veszélyes áruk | Nem |
| Nem tartalmaz | Biszfenol A |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Használati utasítás | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Bekapcsolásjelző LED | Igen |
| Hőmérséklet-készenléti jelzés | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 11.6 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389072239 |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Kapacitás: | 10 liter |
| Hőmérséklet (min.): | 40°C |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Hőmérséklet (maximum): | 200°C |
| Sütési funkció: | Igen |
| Grillezés: | Igen |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Fritőz kapacitása: | 1,4 kg |
| Időzítő ideje: | 60 perc |
| Dehidratációs funkció: | Igen |
| Programok száma: | 6 |
| Alacsony zsírtartalmú sütési technológia: | Gyors levegő |
| Digitális időzítő: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Energiafogyasztás: | 2750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás után: | 20 perc |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Anyag: | Műanyag, Fém |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Kivehető tál: | Igen |
| Eszköz helye: | Függetlenül |
| Üvegablak: | Igen |
| Hűtött fogantyú: | Igen |
| Belső felület: | Kerámiai |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| Építési típus: | Kettős |
| Sütőkosarak száma: | 2 |
| Súly: | 8,98 kg |
| Szélesség: | 233 mm |
| Magasság: | 399 mm |
| Mélység: | 469 mm |
| Csomag magassága: | 435 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 11,2 kg |
| Csomag szélessége: | 275 mm |
| Csomagolási mélység: | 520 mm |
| Veszélyes áruk: | Nem |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Használati utasítás: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Bekapcsolásjelző LED: | Igen |
| Hőmérséklet-készenléti jelzés: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

