Philips 3000 sorozatú PowerPro Compact porzsák nélküli porszívó FC9334/09
Kód: AGDPHIODK0277
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 3000 sorozatú PowerPro Compact porzsák nélküli porszívó FC9334/09| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50-60 Hz |
| Maximális energiafogyasztás | 900 W |
| Energiafogyasztás (IEC) | 750 W |
| Éves energiafogyasztás | 25 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Alapanyag | Kabát |
| Modell | Hengerfej |
| Porgyűjtő tartály típusa | Porzsák nélküli |
| Csőcsatlakozás | ActiveLock |
| Kerék anyaga | Gumi |
| Cső anyaga | Fém |
| Cső típusa | Teleszkópos |
| Cső alakú alkatrészek mennyisége | 2 |
| Porszívózás | Száraz |
| A porzsák/tartály térfogata | 1,5 liter |
| Rokka | Igen |
| Csomagolási mélység | 360 mm |
| Csomag magassága | 490 mm |
| Csomag szélessége | 300 mm |
| Súly | 4,8 kg |
| Súly csomagolással együtt | 8,18 kg |
| Magasság | 250 mm |
| Szélesség | 275 mm |
| Mélység | 410 mm |
| Kábelhossz | 6 méter |
| Veszélyes áruk | Nem |
| Szűrőmodell | Releváns szűrőváltozat FC8010/02 |
| Kiegészítő fúvóka | Keménypadló szívófej, Bútor szívófej 110 mm, SuperTurbo kefe |
| Maximális teljesítmény | 900 W |
| Max. vákuum | 16,8 kPa |
| Felületek tisztítása | Kemény padló, Szőnyeg |
| Zajszint | 76 dB |
| HEPA osztály | HEPA 13 |
| Mosható szűrő | Igen |
| Légáramlás | 27,8 l/s |
| Légszűrő | HEPA |
| Szennyeződés-elválasztási módszer | Ciklon |
| Motorvédő szűrő | Igen |
| Hatékonyság | 99,9% |
| Működési tartomány | 9 méter |
| Helyes használat | Otthon |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Használati utasítás | Igen |
| Speciális fúvóka | TriActive fúvóka |
| Réstisztító eszköz | Igen |
| Újrahasznosított papírból készült kézikönyv | Igen |
| Fogantyú | Igen |
| Segítség az elrakáshoz/tároláshoz | Igen |
| Tartozékrekesz a fogantyúban | Igen |
| Kábelhossz | 6 méter |
| Minőségtulajdonos | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 8.38 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389036750 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50-60 Hz |
| Maximális energiafogyasztás: | 900 W |
| Energiafogyasztás (IEC): | 750 W |
| Éves energiafogyasztás: | 25 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Alapanyag: | Kabát |
| Modell: | Hengerfej |
| Porgyűjtő tartály típusa: | Porzsák nélküli |
| Csőcsatlakozás: | ActiveLock |
| Kerék anyaga: | Gumi |
| Cső anyaga: | Fém |
| Cső típusa: | Teleszkópos |
| Cső alakú alkatrészek mennyisége: | 2 |
| Porszívózás: | Száraz |
| A porzsák/tartály térfogata: | 1,5 liter |
| Rokka: | Igen |
| Csomagolási mélység: | 360 mm |
| Csomag magassága: | 490 mm |
| Csomag szélessége: | 300 mm |
| Súly: | 4,8 kg |
| Súly csomagolással együtt: | 8,18 kg |
| Magasság: | 250 mm |
| Szélesség: | 275 mm |
| Mélység: | 410 mm |
| Kábelhossz: | 6 méter |
| Veszélyes áruk: | Nem |
| Szűrőmodell: | Releváns szűrőváltozat FC8010/02 |
| Kiegészítő fúvóka: | Keménypadló szívófej, Bútor szívófej 110 mm, SuperTurbo kefe |
| Maximális teljesítmény: | 900 W |
| Max. vákuum: | 16,8 kPa |
| Felületek tisztítása: | Kemény padló, Szőnyeg |
| Zajszint: | 76 dB |
| HEPA osztály: | HEPA 13 |
| Mosható szűrő: | Igen |
| Légáramlás: | 27,8 l/s |
| Légszűrő: | HEPA |
| Szennyeződés-elválasztási módszer: | Ciklon |
| Motorvédő szűrő: | Igen |
| Hatékonyság: | 99,9% |
| Működési tartomány: | 9 méter |
| Helyes használat: | Otthon |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Használati utasítás: | Igen |
| Speciális fúvóka: | TriActive fúvóka |
| Réstisztító eszköz: | Igen |
| Újrahasznosított papírból készült kézikönyv: | Igen |
| Fogantyú: | Igen |
| Segítség az elrakáshoz/tároláshoz: | Igen |
| Tartozékrekesz a fogantyúban: | Igen |
| Minőségi tulajdonos: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

