Philips 3000 series Shaver S3143/00 Nedves és száraz elektromos borotva
Kód: AGDPHIGOL0327
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 3000 series Shaver S3143/00 Nedves és száraz elektromos borotva| Szín | Fekete |
| Trimmelő | Igen |
| Száraz és nedves borotválkozás | Igen |
| Gumi markolatok | Igen |
| Borotválkozási rendszer | körkéses borotva |
| Felhajtható vágó | Igen |
| Mosható | Igen |
| Csere borotvafej(ek) | SH30 |
| Borotválkozási rendszer technológia | PowerCut |
| Borotvafej élettartama | 2 év(ek) |
| Borotvafejek/pengék száma | 3 |
| Gyors töltés | Igen |
| Töltési idő | 1 óra |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion), Beépített akkumulátor |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Gyors töltés | 5 perc |
| Újratölthető | Igen |
| Működési idő | 60 perc |
| Borotválkozási idő | 60 perc |
| Súly | 337 g |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 190 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 86 mm |
| Súly csomagolással együtt | 400 g |
| Csomag szélessége | 146 mm |
| Csomagolási mélység | 198 mm |
| Önélező penge | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Tartalmazza a tápkábelt | Igen |
| Védőburkolat | Igen |
| Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85101000 |
| Figyelmeztetés | Használat közben kerülje a pengékkel való érintkezést., Ne merítse vízbe a borotvát., Tartsa a terméket gyermekektől elzárva. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shavers |
|---|---|
| Súly: | 0.418 kg |
| EAN vonalkód: | 8720689018531 |
| Szín: | Fekete |
| Trimmelő: | Igen |
| Száraz és nedves borotválkozás: | Igen |
| Gumi markolatok: | Igen |
| Borotválkozási rendszer: | körkéses borotva |
| Felhajtható vágó: | Igen |
| Mosható: | Igen |
| Csere borotvafej(ek): | SH30 |
| Borotválkozási rendszer technológia: | PowerCut |
| Borotvafej élettartama: | 2 év(ek) |
| Borotvafejek/pengék száma: | 3 |
| Gyors töltés: | 5 perc |
| Töltési idő: | 1 óra |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion), Beépített akkumulátor |
| Vezeték nélküli: | Igen |
| Újratölthető: | Igen |
| Működési idő: | 60 perc |
| Borotválkozási idő: | 60 perc |
| Súly: | 337 g |
| Szélesség: | 140 mm |
| Magasság: | 190 mm |
| Mélység: | 80 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 86 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 400 g |
| Csomag szélessége: | 146 mm |
| Csomagolási mélység: | 198 mm |
| Önélező penge: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Tartalmazza a tápkábelt: | Igen |
| Védőburkolat: | Igen |
| Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85101000 |
| Figyelmeztetés: | Használat közben kerülje a pengékkel való érintkezést., Ne merítse vízbe a borotvát., A terméket gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

