Philips 3000 series NA351/00 fritőz Dupla 9 literes Szabadonálló 2750 W-os forrólevegős fritőz Fekete, Ezüst
Kód: AGDPHIFRY0054
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 3000 series NA351/00 fritőz Dupla 9 literes Szabadonálló 2750 W-os forrólevegős fritőz Fekete, Ezüst| Sütőfunkció | Igen |
| Személyek száma | 6 fő/fő |
| Kapacitás | 9 liter |
| Hőmérséklet (maximum) | 200°C |
| Sütési funkció | Igen |
| Időzítő ideje | 60 perc |
| Előre beállított programok | Igen |
| Terméktípus | Forró levegős fritőz |
| Hőmérséklet (min.) | 40°C |
| Digitális időzítő | Igen |
| Programok száma | 8 |
| Fritőz kapacitása | 1,5 kg |
| Állítható termosztát | Igen |
| Alacsony zsírtartalmú sütési technológia | Gyors levegő |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Energiafogyasztás | 2750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Szín | Fekete, ezüst |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Vezérlőpult színe | Fekete |
| Hűtött fogantyú | Igen |
| Kivehető tál | Igen |
| Kábeltárolás | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Kábelhossz | 0,8 méter |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Anyag | Műanyag, Rozsdamentes acél |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Csíkos kabát | Igen |
| Eszköz helye | Függetlenül |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Fogantyúk | Igen |
| Építési típus | Kettős |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Szélesség | 382,5 mm |
| Súly | 7,85 kg |
| Magasság | 443,9 mm |
| Mélység | 314,2 mm |
| Nem tartalmaz | Biszfenol A |
| Származási ország | Kína |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | JÉG |
| Készenléti jelzés | Igen |
| Jelzőfény | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 9.89 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389033001 |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Személyek száma: | 6 fő/fő |
| Kapacitás: | 9 liter |
| Hőmérséklet (maximum): | 200°C |
| Sütési funkció: | Igen |
| Időzítő ideje: | 60 perc |
| Előre beállított programok: | Igen |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Hőmérséklet (min.): | 40°C |
| Digitális időzítő: | Igen |
| Programok száma: | 8 |
| Fritőz kapacitása: | 1,5 kg |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Alacsony zsírtartalmú sütési technológia: | Gyors levegő |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 2750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Szín: | Fekete, Ezüst |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Vezérlőpult színe: | Fekete |
| Hűtött fogantyú: | Igen |
| Kivehető tál: | Igen |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Kábelhossz: | 0,8 méter |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Anyag: | Műanyag, Rozsdamentes acél |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Csíkos kabát: | Igen |
| Eszköz helye: | Függetlenül |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Fogantyúk: | Igen |
| Építési típus: | Kettős |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Szélesség: | 382,5 mm |
| Súly: | 7,85 kg |
| Magasság: | 443,9 mm |
| Mélység: | 314,2 mm |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A |
| Származási ország: | Kína |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| Készenléti jelzés: | Igen |
| Jelzőfény: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

