Philips 3000 series HR2041/00 turmixgép 1,9 l-es álló turmixgép 450 W fehér
Kód: AGDPHIMIB0139
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 3000 series HR2041/00 turmixgép 1,9 l-es álló turmixgép 450 W fehér| Energiafogyasztás | 450 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Szín | Fehér |
| Modell | Álló mixer |
| Szélesség | 192 mm |
| Magasság | 377 mm |
| Mélység | 164 mm |
| Tartály tartalma | 1,9 liter |
| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Sebességszabályozás típusa | Lépés |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Alapanyag | Kabát |
| Keverőtál anyaga | Kabát |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 2.068 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389001260 |
| Energiafogyasztás: | 450 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Modell: | Álló mixer |
| Szélesség: | 192 mm |
| Magasság: | 377 mm |
| Mélység: | 164 mm |
| Tartály tartalma: | 1,9 liter |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Sebességszabályozás típusa: | Lépés |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Alapanyag: | Kabát |
| Keverőtál anyaga: | Kabát |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

