Philips 3000-es sorozatú folteltávolító XW3193/11
Kód: AGDPHIODK0273
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 3000-es sorozatú folteltávolító XW3193/11| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Maximális energiafogyasztás | 400 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50-60 Hz |
| Kijelző | JÉG |
| Modell | Hengerfej |
| Cső típusa | Rugalmas |
| Csőhossz | 160 cm |
| Porszívózás | Nedves |
| Alapanyag | Kabát |
| Porgyűjtő tartály típusa | Porzsák nélküli |
| Folyadéktartály kapacitása | 1600 liter |
| Magasság | 323 mm |
| Csomag szélessége | 457 mm |
| Csomag magassága | 357 mm |
| Súly csomagolással együtt | 7,11 kg |
| Csomagolási mélység | 293 mm |
| Szélesség | 397 mm |
| Súly | 6,63 kg |
| Mélység | 262 mm |
| Veszélyes áruk | Nem |
| Helyes használat | Otthon |
| Zajszint | 81 dB |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Tárhely | Igen |
| Kábelhossz | 5 méter |
| Kábeltárolás | Igen |
| Portartály telítettség jelző | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 7.19 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389047718 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Maximális energiafogyasztás: | 400 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50-60 Hz |
| Kijelző: | JÉG |
| Modell: | Hengerfej |
| Cső típusa: | Rugalmas |
| Csőhossz: | 160 cm |
| Porszívózás: | Nedves |
| Alapanyag: | Kabát |
| Porgyűjtő tartály típusa: | Porzsák nélküli |
| Folyadéktartály kapacitása: | 1600 liter |
| Magasság: | 323 mm |
| Csomag szélessége: | 457 mm |
| Csomag magassága: | 357 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 7,11 kg |
| Csomagolási mélység: | 293 mm |
| Szélesség: | 397 mm |
| Súly: | 6,63 kg |
| Mélység: | 262 mm |
| Veszélyes áruk: | Nem |
| Helyes használat: | Otthon |
| Zajszint: | 81 dB |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Tárhely: | Igen |
| Kábelhossz: | 5 méter |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Portartály telítettség jelző: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

