Philips 2000-es sorozatú PSG2000/20 gőzfejlesztő
Kód: AGDPHIZEL0460
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 2000-es sorozatú PSG2000/20 gőzfejlesztő| Bemelegedési idő | 2 perc |
| Folyamatos gőz | Igen |
| Minden típusú szövethez biztonságos | Igen |
| Gőzlövet funkció | Igen |
| Automatikus vízkőtelenítés | Igen |
| Csapvízhez alkalmas | Igen |
| Állandó gőzkibocsátás | 110 g/perc |
| Energiafogyasztás | 2400 W |
| Gőzsokk | 300 g/perc |
| Szín | Kék, Fehér |
| Vasalódeszka anyaga | Kerámia vasalótalp |
| Utazásra tervezve | Nem |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Víztartály térfogata | 1,4 liter |
| Megszórjuk | Nem |
| Cserélhető víztartály | Igen |
| Maximális gőznyomás | 6 bar |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Vízkőoldó rendszer | Igen |
| Magasság | 285 mm |
| Súly | 2,3 kg |
| Szélesség | 120 mm |
| Mélység | 315 mm |
| Vas súly | 1,03 kg |
| Súly csomagolással együtt | 3 kg |
| Csomagolási mélység | 395 mm |
| Csomag magassága | 308 mm |
| Csomag szélessége | 230 mm |
| Kábelhossz | 1,6 méter |
| Könnyű tárolás | Igen |
| Tömlőhossz | 1,4 méter |
| Figyelmeztetés | Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a vasalót., Óvja a készüléket a vízzel való érintkezéstől az áramütés elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| Súly: | 3.09 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389029424 |
| Bemelegedési idő: | 2 perc |
| Folyamatos gőz: | Igen |
| Minden típusú szövethez biztonságos: | Igen |
| Gőzlövet funkció: | Igen |
| Automatikus vízkőtelenítés: | Igen |
| Csapvízhez alkalmas: | Igen |
| Állandó gőzkibocsátás: | 110 g/perc |
| Energiafogyasztás: | 2400 W |
| Gőzsokk: | 300 g/perc |
| Szín: | Kék, Fehér |
| Vasalódeszka anyaga: | Kerámia vasalótalp |
| Utazásra tervezve: | Nem |
| Függőleges gőzölés: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 1,4 liter |
| Szórjuk meg: | Nem |
| Cserélhető víztartály: | Igen |
| Maximális gőznyomás: | 6 bar |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Vízkőtelenítő rendszer: | Igen |
| Magasság: | 285 mm |
| Súly: | 2,3 kg |
| Szélesség: | 120 mm |
| Mélység: | 315 mm |
| Vas súly: | 1,03 kg |
| Súly csomagolással együtt: | 3 kg |
| Csomagolási mélység: | 395 mm |
| Csomag magassága: | 308 mm |
| Csomag szélessége: | 230 mm |
| Kábelhossz: | 1,6 méter |
| Könnyű tárolás: | Igen |
| Tömlőhossz: | 1,4 méter |
| Figyelmeztetés: | Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a vasalót., Az áramütés elkerülése érdekében óvja a készüléket a vízzel való érintkezéstől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

