Palacsintakészítő Taurus Crepe&Fun 968384000
Kód: AGDTAUNAL0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Palacsintakészítő Taurus Crepe&Fun 968384000| Energiafogyasztás | 1200 W |
| Palacsinta átmérője | 30 cm |
| BPA-mentes | Igen |
| PFOA (perfluoroktánsav) mentes | Igen |
| Gyors felmelegedés | Igen |
| Hőmérsékletjelző | Igen |
| Emelt perem a csöpögés megakadályozása érdekében | Igen |
| Alapanyag | Rozsdamentes acél |
| Jelzőfény | Igen |
| Csúszásgátló talp | Igen |
| Állítható termosztát | Igen |
| Szín | Acél, fekete |
| Kábeltárolás | Igen |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Palacsinták száma | 1 palacsinta/palacsinták |
| A mellékelt spatulák száma | 2 |
| Tésztaszóró | Igen |
| Spatulával együtt | Igen |
| Spatula anyaga | Faipari |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Equipment for frying pancakes |
|---|---|
| Súly: | 1.82 kg |
| EAN vonalkód: | 8414234683847 |
| Energiafogyasztás: | 1200 W |
| Palacsinta átmérője: | 30 cm |
| BPA-mentes: | Igen |
| PFOA (perfluoroktánsav) mentes: | Igen |
| Gyors felmelegedés: | Igen |
| Hőmérsékletjelző: | Igen |
| Emelt perem a csöpögés megakadályozása érdekében: | Igen |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél |
| Jelzőfény: | Igen |
| Csúszásgátló talp: | Igen |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Szín: | Acél, Fekete |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Palacsinták száma: | 1 palacsinta/palacsinták |
| A mellékelt spatulák száma: | 2 |
| Tésztaszóró: | Igen |
| Spatulával együtt: | Igen |
| Spatula anyaga: | Faipari |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

