Palacsinta forma 26 cm "SMILE" MR-1222-B MAESTRO
Kód: AGDMEOGAR0248
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Palacsinta forma 26 cm "SMILE" MR-1222-B MAESTRO| Arc | Kerek |
| Szín | Fekete |
| Minőségtulajdonos | 1 |
| Kopásálló | Igen |
| Főzőlapokhoz alkalmas | Zárt főzőlap, Halogén, Indukciós, Elektromos, Gáz, Kerámia |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Serpenyő átmérője | 26 cm |
| Figyelmeztetés | Kézzel mosható, mosogatógépbe nem tehető., Ne használjon fémeszközöket, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
| Anyag | Alumínium |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 0.94 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144675340 |
| Arc: | Kerek |
| Szín: | Fekete |
| Minőségi tulajdonos: | 1 |
| Kopásálló: | Igen |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Lezárt lemez, Halogén, Indukció, Elektromos, Gáz, Kerámiai |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Serpenyő átmérője: | 26 cm |
| Figyelmeztetés: | Kézzel mosható, mosogatógépben nem mosható., Ne használjon fém szerszámokat, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
| Anyag: | Alumínium |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

