Omron HN-289-E Černá Elektronická osobní váha
Kód: AGDOMRWAL0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Omron HN-289-E Černá Elektronická osobní váha| Model | Elektronická osobní váha |
| Maximální nosnost | 150 kg |
| Barva | Černá |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Displej | LCD |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bathroom scales |
|---|---|
| Súly: | 1.57 kg |
| EAN vonalkód: | 4015672108592 |
| Model: | Elektronická osobní váha |
| Maximální nosnost: | 150 kg |
| Barva: | Černá |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Displej: | LCD |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

