Neno Beauty Silvia - profesionální fén s ionizací
Kód: AGDNNOSUS0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Neno Beauty Silvia - profesionální fén s ionizací| Příkon | 1700 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| Barva | Purpurová |
| Šířka | 90 mm |
| Délka šňůry | 1,7 m |
| Hmotnost | 470 g |
| Výška | 245 mm |
| Hloubka | 66 mm |
| Inteligentní regulace tepla | Ano |
| Kontrolka | Ano |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Model | Fén na vlasy |
| Typ ovládání | Tlačítko |
| Technologie | Teplé |
| Ionizátor | Ano |
| Foukání studeným vzduchem | Ano |
| Teplota (max) | 95 °C |
| Vysoušení vlasů | Ano |
| Počet teplotních nastavení | 5 |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Otočná šňůra | Ano |
| Varování | Nepoužívejte v blízkosti vody., Zabraňte kontaktu s mokrýma rukama., Zařízení by mělo být pravidelně čištěno, aby se zabránilo přehřátí. |
| Použité technologie | Coanda efekt, Bluetooth, i.d. curl |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hairdryers |
|---|---|
| Súly: | 1.11 kg |
| EAN vonalkód: | 5902479677040 |
| Příkon: | 1700 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Vstupní napětí: | 220-240 V |
| Barva: | Purpurová |
| Šířka: | 90 mm |
| Délka šňůry: | 1,7 m |
| Hmotnost: | 470 g |
| Výška: | 245 mm |
| Hloubka: | 66 mm |
| Inteligentní regulace tepla: | Ano |
| Kontrolka: | Ano |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Model: | Fén na vlasy |
| Typ ovládání: | Tlačítko |
| Technologie: | Teplé |
| Ionizátor: | Ano |
| Foukání studeným vzduchem: | Ano |
| Teplota (max): | 95 °C |
| Vysoušení vlasů: | Ano |
| Počet teplotních nastavení: | 5 |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Ergonomický úchop: | Ano |
| Otočná šňůra: | Ano |
| Varování: | Nepoužívejte v blízkosti vody., Zabraňte kontaktu s mokrýma rukama., Zařízení by mělo být pravidelně čištěno, aby se zabránilo přehřátí. |
| Použité technologie: | Coanda efekt, Bluetooth, i.d. curl |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

