Nem elektromos vízforraló MAESTRO MR-1316-BLACK fekete
Kód: AGDMEOCZN0074
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Nem elektromos vízforraló MAESTRO MR-1316-BLACK fekete| Főzőlapokhoz alkalmas | Indukciós, Gáz, Kerámia, Halogén |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Fogantyú színe | Fekete |
| Kapacitás | 3 liter |
| Síp | Igen |
| Burkolat színe | Fekete |
| Magasság | 200 mm |
| Szélesség | 230 mm |
| Alap átmérője | 19,5 cm |
| Mélység | 215 mm |
| Figyelmeztetés | Ne használja mikrohullámú sütőben. Használat előtt győződjön meg róla, hogy a fedél biztonságosan le van zárva. Csak felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 0.86 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674763 |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Indukció, Gáz, Kerámiai, Halogén |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Fogantyú színe: | Fekete |
| Kapacitás: | 3 liter |
| Síp: | Igen |
| Burkolat színe: | Fekete |
| Magasság: | 200 mm |
| Szélesség: | 230 mm |
| Alap átmérője: | 19,5 cm |
| Mélység: | 215 mm |
| Figyelmeztetés: | Ne használja mikrohullámú sütőben., Használat előtt győződjön meg arról, hogy a fedél biztonságosan le van zárva., Csak felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

