Maestro MR556 álló mixer 600 W fehér
Kód: AGDMEOMIB0051
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR556 álló mixer 600 W fehér| Sebességfokozat száma | 5 |
| Ergonomikus vezérlés | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Kivehető tál | Igen |
| Kiadó gomb | Igen |
| Keverési funkció | Keverés, habverés |
| Turbó | Igen |
| Maximális energiafogyasztás | 600 W |
| Állítható sebesség | Igen |
| Szín | Fehér |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Modell | Álló mixer |
| Áramfogyasztás | 300 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 600 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Tál | Igen |
| Tésztahorgok | Igen |
| Dagasztóhorgok száma | 2 |
| Legyintés | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 2.11 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674220 |
| Sebességfokozat száma: | 5 |
| Ergonomikus vezérlés: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Kivehető tál: | Igen |
| Kiadó gomb: | Igen |
| Keverési funkció: | Keverés, habverés |
| Turbó: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 600 W |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Modell: | Álló mixer |
| Áramfogyasztás: | 300 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 600 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Tál: | Igen |
| Tésztahorgok: | Igen |
| Dagasztóhorgok száma: | 2 |
| Legyintés: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

