Maestro MR053 elektromos vízforraló 1,7 l 2200 W Fekete, Átlátszó
Kód: AGDMEOCZE0114
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR053 elektromos vízforraló 1,7 l 2200 W Fekete, Átlátszó| Vízszintjelző | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Alapanyag | Üveg |
| Víztartály térfogata | 1,7 liter |
| Szín | Áttetsző, fehér, fekete |
| Energiafogyasztás | 2200 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Világítás | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Csuklós fedél | Igen |
| Fedélnyitási típus | Gomb |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Ergonomikus markolat | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.27 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144672929 |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Rejtett fűtőelem: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Alapanyag: | Üveg |
| Víztartály térfogata: | 1,7 liter |
| Szín: | Áttetsző, fehér, Fekete |
| Energiafogyasztás: | 2200 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Világítás: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Csuklós fedél: | Igen |
| Fedélnyitási típus: | Gomb |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

