MAESTRO MR-852 Húsdaráló 1000 W Fehér
Kód: AGDMEOMDM0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-852 Húsdaráló 1000 W Fehér| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Fordított | Igen |
| Szín | Fehér |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Bemeneti feszültség | 220 - 240 V |
| Névleges teljesítmény | 400 W |
| Maximális teljesítmény | 1000 W |
| Mozgásinterpolációs frekvencia | 50 Hz |
| Mélység | 135 mm |
| Szélesség | 270 mm |
| Vezetékhossz | 1 méter |
| Magasság | 295 mm |
| A csomag tartalma | Gomb |
| Húsdaráló | Igen |
| Sziták száma | 2 |
| Kolbászkészítő fúvóka | Igen |
| Kések száma | 1 |
| Figyelmeztetés | Ne merítse vízbe vagy más folyadékba. Használat előtt olvassa el a használati utasítást. Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Grinders |
|---|---|
| Súly: | 2.65 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674909 |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Fordított: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Bemeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| Névleges teljesítmény: | 400 W |
| Maximális teljesítmény: | 1000 W |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 50 Hz |
| Mélység: | 135 mm |
| Szélesség: | 270 mm |
| Vezetékhossz: | 1 méter |
| Magasság: | 295 mm |
| A csomag tartalma: | Gomb |
| Húsdaráló: | Igen |
| Sziták száma: | 2 |
| Kolbászkészítő fúvóka: | Igen |
| Kések száma: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Ne merítse őket vízbe vagy más folyadékba., Használat előtt olvassa el a használati utasítást., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

