Maestro MR-793 multifunkciós főzőlap, 5 l, 900 W, fekete, rozsdamentes acél
Kód: AGDMEOROK0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-793 multifunkciós főzőlap, 5 l, 900 W, fekete, rozsdamentes acél| Főzési hőmérséklet-tartomány | 40 - 160 °C |
| Késleltetett indítás időzítő | Igen |
| Fedélnyitási típus | Kézikönyv |
| Késleltetett indítás | 24 óra |
| Energiafogyasztás | 900 W |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Leállítás/Mégse gomb | Igen |
| Maximális hőteljesítmény | 900 W |
| Beépített kijelző | Igen |
| Hőmérséklet-szabályozás | Igen |
| Vezérlés típusa | Érzékelő |
| Automatikus programok száma | 42 |
| Kapacitás | 5 liter |
| Szín | Rozsdamentes acél, fekete |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Merőkanál mellékelve | Igen |
| Műanyag gőzölőedény | Igen |
| Mérőpohár | Igen |
| Kanál mellékelve | Igen |
| Hús | Igen |
| Hal | Igen |
| Zabkása | Igen |
| Tésztaprogram | Igen |
| Rizs | Igen |
| Torta | Igen |
| Sütőfunkció | Igen |
| Joghurt | Igen |
| Sült krumpli | Igen |
| Lekvár | Igen |
| Lábas | Igen |
| Desszert | Igen |
| Lassú főzés | Igen |
| Pizza | Igen |
| Tej | Igen |
| Zselé | Igen |
| Leves | Igen |
| Gőzölgés | Igen |
| Melegen tartás funkció | Igen |
| Sütési funkció | Igen |
| Grill funkció | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| Súly: | 3.25 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144672998 |
| Főzési hőmérséklet-tartomány: | 40 - 160 °C |
| Késleltetett indítás időzítő: | Igen |
| Fedélnyitási típus: | Kézikönyv |
| Késleltetett indítás: | 24 óra |
| Energiafogyasztás: | 900 W |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Leállítás/Mégse gomb: | Igen |
| Maximális hőteljesítmény: | 900 W |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Hőmérséklet-szabályozás: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érzékelő |
| Automatikus programok száma: | 42 |
| Kapacitás: | 5 liter |
| Szín: | Rozsdamentes acél, Fekete |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Merőkanál mellékelve: | Igen |
| Műanyag gőzölőedény: | Igen |
| Mérőpohár: | Igen |
| Kanál mellékelve: | Igen |
| Hús: | Igen |
| Hal: | Igen |
| Zabkása: | Igen |
| Tésztaprogram: | Igen |
| Rizs: | Igen |
| Torta: | Igen |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Joghurt: | Igen |
| Sült krumpli: | Igen |
| Lekvár: | Igen |
| Lábas: | Igen |
| Desszert: | Igen |
| Lassú főzés: | Igen |
| Pizza: | Igen |
| Tej: | Igen |
| Zselé: | Igen |
| Leves: | Igen |
| Gőzölgés: | Igen |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Sütési funkció: | Igen |
| Grill funkció: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

