Maestro MR-771-1 főzőlap, 1000 W, fekete, munkalapos, zárt főzőlap, 1 zóna/zónák
Kód: AGDMEOKTU0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-771-1 főzőlap, 1000 W, fekete, munkalapos, zárt főzőlap, 1 zóna/zónák| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (villamos energia) | 1000 W |
| Főzőlap típusa | Lezárt lemez |
| Tűzhely rostélyának anyaga | Öntöttvas |
| Felületi anyag | Öntöttvas |
| Főzőzónák száma | 1 zóna/zónák |
| Vezérlőpult színe | Fekete |
| Elektromos főzőzónák száma | 1 zóna/zónák |
| Eszköz helye | Munkalap |
| Szín | Fekete |
| 1. főzőzóna átmérője | 155 mm |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Főzőlap bekapcsolt állapotát jelző fény | Igen |
| Ellenőrzési hely | Elülső |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Vezérlés típusa | Forgó |
| LED-jelzők | Művelet |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cookers |
|---|---|
| Súly: | 1.67 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144676095 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (villamos energia): | 1000 W |
| Főzőlap típusa: | Lezárt lemez |
| Tűzhely rostélyának anyaga: | Öntöttvas |
| Felületi anyag: | Öntöttvas |
| Főzőzónák száma: | 1 zóna/zónák |
| Vezérlőpult színe: | Fekete |
| Elektromos főzőzónák száma: | 1 zóna/zónák |
| Eszköz helye: | Munkalap |
| Szín: | Fekete |
| 1. főzőzóna átmérője: | 155 mm |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Főzőlap bekapcsolt állapotát jelző fény: | Igen |
| Ellenőrzési hely: | Elülső |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Forgó |
| LED-jelzők: | Művelet |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

