Maestro MR-582 iratmegsemmisítő 750 W, fekete
Kód: AGDMEOMIB0049
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-582 iratmegsemmisítő 750 W, fekete| Mozgásinterpolációs frekvencia | 50 Hz |
| Energiafogyasztás | 750 W |
| Bemeneti feszültség | 220-240V |
| Vezérlés típusa | Gomb |
| Aprítópenge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Üveg, Technopolimer |
| Sebességfokozat száma | 1 |
| Tartály tartalma | 1,2 liter |
| Vágó munkás | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne merítse a tápegységet vízbe vagy más folyadékba., A termék kizárólag háztartási használatra készült., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Vigyázzon a sérülések elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 2.05 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674800 |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 50 Hz |
| Energiafogyasztás: | 750 W |
| Bemeneti feszültség: | 220-240V |
| Vezérlés típusa: | Gomb |
| Aprítópenge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Üveg, Technopolimer |
| Sebességfokozat száma: | 1 |
| Tartály tartalma: | 1,2 liter |
| Vágó munkás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., A termék kizárólag háztartási használatra készült., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Legyen óvatos, nehogy megsérüljön. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

