MAESTRO MR-571 kézi turmixgép 1200W fehér, szürke
Kód: AGDMEOMIB0048
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-571 kézi turmixgép 1200W fehér, szürke| Maximális teljesítmény | 1200 W |
| Névleges teljesítmény | 600 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Modell | Csésze turmixgép |
| Anyag | Üveg, Rozsdamentes acél, Technopolimer |
| Szín | Fehér |
| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Állítható sebesség | Igen |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Tartály tartalma | 1,5 liter |
| Vezérlés típusa | Forgó |
| Figyelmeztetés | A termék kizárólag háztartási használatra készült., Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Legyen óvatos a sérülések elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 3.22 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674893 |
| Maximális teljesítmény: | 1200 W |
| Névleges teljesítmény: | 600 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Modell: | Csésze turmixgép |
| Anyag: | Üveg, Rozsdamentes acél, Technopolimer |
| Szín: | Fehér |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Tartály tartalma: | 1,5 liter |
| Vezérlés típusa: | Forgó |
| Figyelmeztetés: | A termék kizárólag háztartási használatra készült., Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Legyen óvatos, nehogy megsérüljön. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

