Maestro MR-567 turmixgép Botmixer 1000 W Fekete, Rozsdamentes acél
Kód: AGDMEOMIB0052
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-567 turmixgép Botmixer 1000 W Fekete, Rozsdamentes acél| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Modell | Merülő turmixgép |
| Szín | Rozsdamentes acél, fekete |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Késpengék száma | 2 |
| Könnyű összeszerelés | Igen |
| Levehető pengeegység | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás | 1000 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Vágó munkás | Igen |
| Mérőpohár | Igen |
| Habverők | Igen |
| Legyintés | Igen |
| Rozsdamentes acél kések | Igen |
| Kása készítéséhez szükséges kiegészítők | Igen |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 2 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674572 |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Modell: | Merülő turmixgép |
| Szín: | Rozsdamentes acél, Fekete |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Késpengék száma: | 2 |
| Könnyű összeszerelés: | Igen |
| Levehető pengeegység: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 1000 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Vágó munkás: | Igen |
| Mérőpohár: | Igen |
| Habverők: | Igen |
| Legyintés: | Igen |
| Rozsdamentes acél kések: | Igen |
| Kása készítéséhez szükséges kiegészítők: | Igen |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

