MAESTRO MR-560 PLANETÁRIS ÉTELKEVERŐGÉP
Kód: AGDMEOROK0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-560 PLANETÁRIS ÉTELKEVERŐGÉP| Tartály tartalma | 4 liter |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Sebességfokozat száma | 6 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Technopolimer |
| Túlterhelés elleni védelem | Igen |
| Impulzuskapcsoló | Nem |
| Állítható sebesség | Igen |
| Szín | Fehér, Szürke |
| Bemeneti feszültség | 220 - 240 V |
| Vezetékes kapcsolat | Igen |
| Energiafogyasztás | 500 W |
| Beépített kijelző | Nem |
| Tárolótál | Igen |
| Horog | Igen |
| Habverők | Igen |
| Keverőeszköz | Igen |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| Súly: | 4.101 kg |
| EAN vonalkód: | 4820177145924 |
| Tartály tartalma: | 4 liter |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 6 |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, Technopolimer |
| Túlterhelés elleni védelem: | Igen |
| Impulzuskapcsoló: | Nem |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Szín: | Fehér, Szürke |
| Bemeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| Vezetékes kapcsolat: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 500 W |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Tárolótál: | Igen |
| Horog: | Igen |
| Habverők: | Igen |
| Keverőeszköz: | Igen |
| Tartály anyaga: | Rozsdamentes acél |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

