MAESTRO MR-559 bolygóműves mixer tállal, 5,0 l, 2000 W, fehér
Kód: AGDMEOROK0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-559 bolygóműves mixer tállal, 5,0 l, 2000 W, fehér| Tartály tartalma | 5 liter |
| Szín | Fehér |
| Kivehető tál | Igen |
| Keverési funkció | Keverés |
| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Modell | Asztali mixer forgó tállal |
| Állítható sebesség | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Vezérlés típusa | Forgó |
| Sebességfokozat száma | 6 |
| Bolygóforgás | Igen |
| Energiafogyasztás | 2000 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Mozgásinterpolációs frekvencia | 50 Hz |
| Tál | Igen |
| Legyintés | Igen |
| Keverők száma | 3 |
| Tésztahorgok | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba. Tisztítás előtt húzza ki a készüléket a konnektorból. Ne használja sérült tápkábellel vagy csatlakozódugóval. |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| Súly: | 5.04 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144675067 |
| Tartály tartalma: | 5 liter |
| Szín: | Fehér |
| Kivehető tál: | Igen |
| Keverési funkció: | Keverés |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Modell: | Asztali mixer forgó tállal |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Forgó |
| Sebességfokozat száma: | 6 |
| Bolygóforgás: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 2000 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 50 Hz |
| Tál: | Igen |
| Legyintés: | Igen |
| Keverők száma: | 3 |
| Tésztahorgok: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba., Tisztítás előtt válassza le a készüléket az áramforrásról., Ne használja sérült tápkábellel vagy csatlakozódugóval. |
| Tartály anyaga: | Rozsdamentes acél |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

