MAESTRO MR-557 bolygóműves mixer 3 literes tállal, 1200W fekete, ezüst
Kód: AGDMEOROK0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-557 bolygóműves mixer 3 literes tállal, 1200W fekete, ezüst| Tartály tartalma | 3 liter |
| Keverési funkció | Verés, keverés, keverés |
| Állítható sebesség | Igen |
| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Kivehető tál | Igen |
| Vezérlés típusa | Forgó |
| Modell | Asztali mixer forgó tállal |
| Sebességfokozat száma | 6 |
| Szín | Fekete |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Bolygóforgás | Igen |
| Energiafogyasztás | 1200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Mozgásinterpolációs frekvencia | 50 Hz |
| A csomag tartalma | Tál, 1 db tésztadagasztó lapát, 1 db keverőkés, 1 db habverő lapát, 1 db védőburkolat, 1 db spatula a tisztításhoz és a késztermék masszájának eltávolításához |
| Figyelmeztetés | Tisztítás előtt húzza ki a készüléket a konnektorból., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba., Ne használja sérült tápkábellel vagy csatlakozódugóval. |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| Súly: | 3.75 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674831 |
| Tartály tartalma: | 3 liter |
| Keverési funkció: | Verés, keverés, keverés |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Kivehető tál: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Forgó |
| Modell: | Asztali mixer forgó tállal |
| Sebességfokozat száma: | 6 |
| Szín: | Fekete |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Bolygóforgás: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 1200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 50 Hz |
| A csomag tartalma: | Tál, 1 db tésztadagasztó lapát, Keverőkés, Habverőlapát, Védőburkolat × 1, Spatula a késztermék tisztításához és anyag eltávolításához |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt válassza le a készüléket az áramforrásról., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba., Ne használja sérült tápkábellel vagy csatlakozódugóval. |
| Tartály anyaga: | Rozsdamentes acél |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

