Maestro MR-551 asztali mixer forgó tállal 600 W fekete, acél
Kód: AGDMEOMIB0046
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-551 asztali mixer forgó tállal 600 W fekete, acél| Szín | Acél, fekete |
| Turbó mód | Igen |
| Állítható sebesség | Igen |
| Tál térfogata | 3,5 liter |
| Modell | Asztali mixer forgó tállal |
| Sebességfokozat száma | 5 |
| Energiafogyasztás | 600 W |
| Tartalmazza a turmixgépet | Igen |
| Tárolótál | Igen |
| 2 tartozék keveréshez és habveréshez | Igen |
| Tésztahorgok | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Vigyázzon, nehogy sérülést szenvedjen., A termék kizárólag háztartási használatra készült. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 2.58 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674428 |
| Szín: | Acél, Fekete |
| Turbó mód: | Igen |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Tál térfogata: | 3,5 liter |
| Modell: | Asztali mixer forgó tállal |
| Sebességfokozat száma: | 5 |
| Energiafogyasztás: | 600 W |
| Tartalmazza a turmixgépet: | Igen |
| Tárolótál: | Igen |
| 2 tartozék keveréshez és habveréshez: | Igen |
| Tésztahorgok: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Legyen óvatos, nehogy megsérüljön., A termék kizárólag háztartási használatra készült. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

