Maestro MR-504 kézi mixer, fekete
Kód: AGDMEOMIB0042
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-504 kézi mixer, fekete| Modell | Kézi mixer |
| Állítható sebesség | Igen |
| Turbó mód | Igen |
| Szín | Acél, fekete |
| Sebességfokozat száma | 5 |
| Energiafogyasztás | 500 W |
| 2 tartozék keveréshez és habveréshez | Igen |
| Tésztahorgok | Igen |
| Tartalmazza a turmixgépet | Igen |
| Figyelmeztetés | A termék kizárólag háztartási használatra készült., Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Legyen óvatos a sérülések elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 1.15 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674633 |
| Modell: | Kézi mixer |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Turbó mód: | Igen |
| Szín: | Acél, Fekete |
| Sebességfokozat száma: | 5 |
| Energiafogyasztás: | 500 W |
| 2 tartozék keveréshez és habveréshez: | Igen |
| Tésztahorgok: | Igen |
| Tartalmazza a turmixgépet: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A termék kizárólag háztartási használatra készült., Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Legyen óvatos, nehogy megsérüljön. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

