Maestro MR-356-Blue ruhagőzölő, kék
Kód: AGDMEOPAW0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-356-Blue ruhagőzölő, kék| Szín | Kék |
| Minden típusú szövethez biztonságos | Igen |
| Víztartály térfogata | 0,3 liter |
| Függőleges és vízszintes gőzölési funkció | Igen |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Eszköztípus | Kézi gőztisztító |
| Bemeneti feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 1600 W |
| Mozgásinterpolációs frekvencia | 50–60 Hz |
| Figyelmeztetés | A készüléket száraz, nedvességtől védett helyen tárolja., Az égési sérülések elkerülése érdekében a készüléket a használati utasításnak megfelelően használja., Ne használja a gőzölőt gyúlékony anyagok közelében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Evaporation dishes |
|---|---|
| Súly: | 1.19 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674886 |
| Szín: | Kék |
| Minden típusú szövethez biztonságos: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 0,3 liter |
| Függőleges és vízszintes gőzölési funkció: | Igen |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Eszköztípus: | Kézi gőztisztító |
| Bemeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 1600 W |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 50–60 Hz |
| Figyelmeztetés: | A készüléket száraz, nedvességtől védett helyen tárolja., Az égési sérülések elkerülése érdekében a készüléket a használati utasításnak megfelelően használja., Ne használja a gőzölőt gyúlékony anyagok közelében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

