Maestro MR-355-Blue ruhagőzölő, kék
Kód: AGDMEOPAW0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-355-Blue ruhagőzölő, kék| Víztartály térfogata | 0,24 liter |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Minden típusú szövethez biztonságos | Igen |
| Eszköztípus | Kézi gőztisztító |
| Függőleges és vízszintes gőzölési funkció | Igen |
| Szín | Kék |
| Bemeneti feszültség | 220 - 240 V |
| Mozgásinterpolációs frekvencia | 50 Hz |
| Energiafogyasztás | 1500 W |
| Figyelmeztetés | Ne használja a gőzölőt gyúlékony anyagok közelében., A készüléket száraz, nedvességtől védett helyen tárolja., Az égési sérülések elkerülése érdekében a készüléket a használati utasításnak megfelelően használja. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Evaporation dishes |
|---|---|
| Súly: | 1.04 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674855 |
| Víztartály térfogata: | 0,24 liter |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Minden típusú szövethez biztonságos: | Igen |
| Eszköztípus: | Kézi gőztisztító |
| Függőleges és vízszintes gőzölési funkció: | Igen |
| Szín: | Kék |
| Bemeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 50 Hz |
| Energiafogyasztás: | 1500 W |
| Figyelmeztetés: | Ne használja a gőzölőt gyúlékony anyagok közelében., A készüléket száraz, nedvességtől védett helyen tárolja., Az égési sérülések elkerülése érdekében a készüléket a használati utasításnak megfelelően használja. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

