Maestro MR-3530-18 Fazék összecsukható fogantyúval 2,3 l
Kód: AGDMEOGAR0181
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-3530-18 Fazék összecsukható fogantyúval 2,3 l| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Fogantyú színe | Fekete/piros |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Főzőlapokhoz alkalmas | Indukciós, Elektromos, Zárt főzőlap, Gáz, Halogén, Kerámia |
| Fedél anyaga | Üveg |
| Összecsukható fogantyú | Igen |
| Fedél mellékelve | Igen |
| Nyél anyaga | Műanyag |
| Serpenyő kapacitása | 2,3 liter |
| Levesesfazék átmérője | 18 cm |
| Tepsik száma | 1 darab |
| Kupakok száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 1.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4820268320100 |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Fogantyú színe: | Fekete/piros |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Indukció, Elektromos, Lezárt lemez, Gáz, Halogén, Kerámiai |
| Fedél anyaga: | Üveg |
| Összecsukható fogantyú: | Igen |
| Fedél mellékelve: | Igen |
| Nyél anyaga: | Műanyag |
| Serpenyő kapacitása: | 2,3 liter |
| Levesesfazék átmérője: | 18 cm |
| Tepsik száma: | 1 darab |
| Kupakok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

