Maestro MR-320C professzionális vasaló 2400 W 1,5 l Kerámia vasalótalp Fekete, Rózsaarany
Kód: AGDMEOZEL0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-320C professzionális vasaló 2400 W 1,5 l Kerámia vasalótalp Fekete, Rózsaarany| LED-jelzők | Művelet |
| Szín | Rózsaszín, Fekete |
| Cseppmentesítő rendszer | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 3 |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Automatikus vízkőtelenítés | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Gőzlövet funkció | Igen |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Öntisztító | Igen |
| Vasalódeszka anyaga | Kerámia vasalótalp |
| Változtatható gőzbeállítások | Igen |
| Állítható termosztát | Igen |
| Energiafogyasztás | 2400 W |
| Víztartály térfogata | 1,5 liter |
| Száraz vasalás | Igen |
| Kalciumlerakódások gyűjtője | Igen |
| Kivehető vízkőgyűjtő | Nem |
| Cserélhető víztartály | Igen |
| Gőz/hőmérséklet-szabályozás típusa | Kézikönyv |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Készenlétjelző | Igen |
| Könnyű beállítás és tárolás | Igen |
| Ergonomikus vezérlés | Igen |
| Kényelmes kialakítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| Súly: | 3.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674558 |
| LED-jelzők: | Művelet |
| Szín: | Rózsaszín, Fekete |
| Cseppmentesítő rendszer: | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 3 |
| Függőleges gőzölés: | Igen |
| Automatikus vízkőtelenítés: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Gőzlövet funkció: | Igen |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Öntisztító: | Igen |
| Vasalódeszka anyaga: | Kerámia vasalótalp |
| Változtatható gőzbeállítások: | Igen |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 2400 W |
| Víztartály térfogata: | 1,5 liter |
| Száraz vasalás: | Igen |
| Kalciumlerakódások gyűjtője: | Igen |
| Kivehető vízkőgyűjtő: | Nem |
| Cserélhető víztartály: | Igen |
| Gőz/hőmérséklet-szabályozás típusa: | Kézikönyv |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Készenlétjelző: | Igen |
| Könnyű beállítás és tárolás: | Igen |
| Ergonomikus vezérlés: | Igen |
| Kényelmes kialakítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

