MAESTRO MR-317T gőzölős vasaló, utazóvasaló, 1100W, lila
Kód: AGDMEOZEL0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-317T gőzölős vasaló, utazóvasaló, 1100W, lila| Csapvízhez alkalmas | Igen |
| Gőzlövet funkció | Igen |
| Folyamatos gőz | Igen |
| Automatikus vízkőtelenítés | Nem |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Öntisztító | Igen |
| Modell | Gőzölős vasaló |
| Szín | Lila |
| Állítható hőmérséklet | Igen |
| Cseppmentesítő rendszer | Nem |
| Vasalódeszka anyaga | Kerámia vasalótalp |
| Megszórjuk | Igen |
| Mozgásinterpolációs frekvencia | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 110 - 120V / 220 - 240V |
| Energiafogyasztás | 900-1100W |
| Magasság | 125 mm |
| Mélység | 195 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Kábelhossz | 1,85 m |
| Víztartály térfogata | 0,1 liter |
| Összecsukható fogantyú | Igen |
| Figyelmeztetés | Legyen óvatos a készülék használata során, hogy elkerülje az égési sérüléseket., Óvja a készüléket a vízzel való érintkezéstől az áramütés elkerülése érdekében., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a vasalót. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| Súly: | 0.82 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674534 |
| Csapvízhez alkalmas: | Igen |
| Gőzlövet funkció: | Igen |
| Folyamatos gőz: | Igen |
| Automatikus vízkőtelenítés: | Nem |
| Függőleges gőzölés: | Igen |
| Öntisztító: | Igen |
| Modell: | Gőzölős vasaló |
| Szín: | Lila |
| Állítható hőmérséklet: | Igen |
| Cseppmentesítő rendszer: | Nem |
| Vasalódeszka anyaga: | Kerámia vasalótalp |
| Szórjuk meg: | Igen |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 110 - 120V / 220 - 240V |
| Energiafogyasztás: | 900-1100W |
| Magasság: | 125 mm |
| Mélység: | 195 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Kábelhossz: | 1,85 m |
| Víztartály térfogata: | 0,1 liter |
| Összecsukható fogantyú: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Vigyázzon, nehogy megégesse magát a készülék használata közben., Az áramütés elkerülése érdekében óvja a készüléket a vízzel való érintkezéstől., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a vasalót. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

