Maestro MR-1775-BLACK kenyértartó Egyéb Fekete, Fa Bambusz, Fém
Kód: AGDMEOPNZ0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-1775-BLACK kenyértartó Egyéb Fekete, Fa Bambusz, Fém| Szín | Fekete, Fa |
| Anyag | Bambusz, Fém |
| Fedél színe | Fekete |
| Arc | Más |
| Fedél anyaga | Fém |
| Fedélnyitási típus | Csuklós fedél |
| Szélesség | 250 mm |
| Magasság | 133 mm |
| Mélység | 365 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food containers |
|---|---|
| Súly: | 1.63 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144671014 |
| Szín: | Fekete, Faipari |
| Anyag: | Bambusz, Fém |
| Fedél színe: | Fekete |
| Arc: | Más |
| Fedél anyaga: | Fém |
| Fedélnyitási típus: | Csuklós fedél |
| Szélesség: | 250 mm |
| Magasság: | 133 mm |
| Mélység: | 365 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

