Maestro MR-1679RPésztakészítő Ezüst
Kód: AGDMEOMDA0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-1679RPésztakészítő Ezüst| Alkatrészcsere | Igen |
| Modell | Kézi tésztakészítő |
| Könnyen használható | Igen |
| Legjobb felhasználás | Tökfej |
| Beépített kijelző | Nem |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Ravioli tartozék | Igen |
| Szeletelő tartozék | 2 mm, 6 mm |
| Könnyű összeszerelés | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Figyelmeztetés | Figyelmeztetés az áramütés veszélyére helytelen használat esetén., Figyelmeztetés a gyermekek közelében való óvatosságra., Figyelmeztetés az éles alkatrészek kezelésekor fennálló sérülésveszélyre. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pasta noodles |
|---|---|
| Súly: | 3.38 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144672172 |
| Alkatrészcsere: | Igen |
| Modell: | Kézi tésztakészítő |
| Könnyen használható: | Igen |
| Legjobb felhasználás: | Tökfej |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Ravioli tartozék: | Igen |
| Szeletelő tartozék: | 2 mm, 6 mm |
| Könnyű összeszerelés: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Figyelmeztetés az áramütés veszélyére helytelen használat esetén., Figyelmeztetés: legyen óvatos gyermekek közelében., Figyelmeztetés az éles alkatrészek kezelésekor fennálló sérülésveszélyre. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

