Maestro MR-1670S kenyérkosár
Kód: AGDMEOPNZ0028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-1670S kenyérkosár| Anyag | Bambusz, Rozsdamentes acél, Technopolimer |
| Szín | Ezüst, Bronz, Átlátszó |
| Az ajtó kinyitása | Elölről |
| Terméktípus | hátizsák / kenyértartó |
| Alapméretek | 38 x 14 cm |
| Hossz | 370 mm |
| Szélesség | 240 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Súly | 1,34 kg |
| Figyelmeztetés | Ne használja a kenyértartót vagy a kenyérkosarat tűzforrás közelében., Ne használja mikrohullámú sütőben vagy sütőben., Kerülje a magas hőmérsékletet, mert a műanyag deformálódhat. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food containers |
|---|---|
| Súly: | 1.54 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144670895 |
| Anyag: | Bambusz, Rozsdamentes acél, Technopolimer |
| Szín: | Ezüst, Bronz, Átlátszó |
| Az ajtó kinyitása: | Elölről |
| Terméktípus: | hátizsák / kenyértartó |
| Alapméretek: | 38 x 14 cm |
| Hossz: | 370 mm |
| Szélesség: | 240 mm |
| Magasság: | 140 mm |
| Súly: | 1,34 kg |
| Figyelmeztetés: | Ne használja a kenyértartót vagy a kenyérkosarat tűzforrás közelében., Ne használja mikrohullámú sütőben vagy sütőben., Kerülje a magas hőmérsékletet, mert plasztikus deformációt okozhat. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

