Maestro MR-1660-9 Kávéfőző 450 ml Rozsdamentes acél
Kód: AGDMEOZAP0072
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-1660-9 Kávéfőző 450 ml Rozsdamentes acél| Terméktípus | Moka fazék |
| Szín | Fekete |
| Alapanyag | Rozsdamentes acél |
| Indukciós főzőlapokhoz alkalmas | Igen |
| Kapacitás csészékben | 9 bögre |
| Kötet | 450 ml |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Az égési sérülések elkerülése érdekében kövesse a biztonságos használatra vonatkozó ajánlásokat., Használat közben ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket., Tisztítás előtt mindig húzza ki a készüléket a konnektorból. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tea and coffee makers |
|---|---|
| Súly: | 0.79 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144675326 |
| Terméktípus: | Moka fazék |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél |
| Indukciós főzőlapokhoz alkalmas: | Igen |
| Kapacitás csészékben: | 9 bögre |
| Kötet: | 450 ml |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Az égési sérülések elkerülése érdekében kövesse a biztonságos használatra vonatkozó ajánlásokat., Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket használat közben., Tisztítás előtt mindig húzza ki a készüléket a konnektorból. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

