Maestro MR-1318 vízforraló 2,5 l ezüst, fekete
Kód: AGDMEOCZN0072
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-1318 vízforraló 2,5 l ezüst, fekete| Főzőlapokhoz alkalmas | Gáz, Halogén, Elektromos, Indukciós, Kerámia |
| Anyag | Rozsdamentes acél, műanyag |
| Szín | Ezüst |
| Hűtött fogantyú | Igen |
| Belső kapacitás | 2,5 liter |
| Alap átmérője | 15 cm |
| Magasság | 245 mm |
| Mélység | 195 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Figyelmeztetés | Ne használja mikrohullámú sütőben. Használat előtt győződjön meg róla, hogy a fedél biztonságosan le van zárva. Csak felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 0.84 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674732 |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Gáz, Halogén, Elektromos, Indukció, Kerámiai |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, műanyag |
| Szín: | Ezüst |
| Hűtött fogantyú: | Igen |
| Belső kapacitás: | 2,5 liter |
| Alap átmérője: | 15 cm |
| Magasság: | 245 mm |
| Mélység: | 195 mm |
| Szélesség: | 180 mm |
| Figyelmeztetés: | Ne használja mikrohullámú sütőben., Használat előtt győződjön meg arról, hogy a fedél biztonságosan le van zárva., Csak felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

