MAESTRO MR-1214 serpenyő 24 cm (MR-1214-24)
Kód: AGDMEOGAR0252
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-1214 serpenyő 24 cm (MR-1214-24)| Modell | Univerzális serpenyő |
| Arc | Gyűrű |
| Főzőlapokhoz alkalmas | Gáz, Elektromos, Zárt főzőlap, Halogén, Indukciós, Kerámia |
| Fő termék színe | Rozsdamentes acél |
| Felakasztható | Igen |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Minőségi tulajdonos | 1 |
| Sütőben használható | Igen, akár 260°C-ig |
| Fedél mellékelve | Nem |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Anyag | Rozsdamentes acél, alumínium |
| Indukciós alj | Igen |
| Belső felület | Tapadásmentes |
| Átmérő | 24 cm |
| Figyelmeztetés | Kézzel mosható, mosogatógépbe nem tehető., Ne használjon fémeszközöket, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 0.9 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144676408 |
| Modell: | Univerzális serpenyő |
| Arc: | Gyűrű |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Gáz, Elektromos, Lezárt lemez, Halogén, Indukció, Kerámiai |
| Fő termék színe: | Rozsdamentes acél |
| Felakasztható: | Igen |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Minőségi tulajdonos: | 1 |
| Sütőben használható: | Igen, akár 260°C-ig |
| Fedél mellékelve: | Nem |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, Alumínium |
| Indukciós alj: | Igen |
| Belső felület: | Tapadásmentes |
| Átmérő: | 24 cm |
| Figyelmeztetés: | Kézzel mosható, mosogatógépben nem mosható., Ne használjon fém szerszámokat, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

