Maestro MR-1030 gyümölcscentrifuga
Kód: AGDMEOGAR0230
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-1030 gyümölcscentrifuga| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Szín | Ezüst |
| Anyag | Fém, szilikon, edzett üveg, rozsdamentes acél |
| Terméktípus | Gyümölcscentrifuga |
| Többrétegű hőszigetelés az alján | Igen |
| Minden típusú táblán használható | Igen |
| Átmérő | 26 cm |
| Kapacitás | Gyümölcsfazék: 8l, Gyümölcslé: 8l, Vizesedény: 4,5l |
| Tömlőkkel együtt | Igen |
| Fedőlap | Igen |
| Levesesfazék | 3 |
| Figyelmeztetés | Ne használjon fémeszközöket, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Kézzel mossa el, ne tegye mosogatógépbe., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 3.32 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144670888 |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | Fém, szilikon, Edzett üveg, Rozsdamentes acél |
| Terméktípus: | Gyümölcscentrifuga |
| Többrétegű hőszigetelés az alján: | Igen |
| Minden típusú táblán használható: | Igen |
| Átmérő: | 26 cm |
| Kapacitás: | Gyümölcsfazék: 8l, Gyümölcslé: 8l, Vizesedény: 4,5l |
| Tömlőkkel együtt: | Igen |
| Fedőlap: | Igen |
| Levesesfazék: | 3 |
| Figyelmeztetés: | Ne használjon fém szerszámokat, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Kézzel mosható, mosogatógépben nem mosható., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

