MAESTRO MR-074-SILV kerámia vízforraló
Kód: AGDMEOCZE0089
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-074-SILV kerámia vízforraló| Automatikus kikapcsolás, ha a víztartály üres | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Kábeltárolás | Igen |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
| Alapanyag | Kerámiai |
| Vezérlés típusa | Mancs |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Szín | Fekete, ezüst |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló | Igen |
| Víztartály térfogata | 1,5 liter |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 1500 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Szélesség | 165 mm |
| Kábelhossz | 0,65 m |
| Magasság | 260 mm |
| Mélység | 230 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 2.12 kg |
| EAN vonalkód: | 4820268320964 |
| Automatikus kikapcsolás, ha a víztartály üres: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Kábeltárolás: | Igen |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
| Alapanyag: | Kerámiai |
| Vezérlés típusa: | Mancs |
| Rejtett fűtőelem: | Igen |
| Szín: | Fekete, Ezüst |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 1,5 liter |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 1500 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Szélesség: | 165 mm |
| Kábelhossz: | 0,65 m |
| Magasság: | 260 mm |
| Mélység: | 230 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

