Maestro MR-073 elektromos vízforraló 1,2 l 1200 W Fehér
Kód: AGDMEOCZE0123
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-073 elektromos vízforraló 1,2 l 1200 W Fehér| Vízszintjelző | Igen |
| Víz nélküli indítás elleni védelem | Nem |
| Vezérlés típusa | Mancs |
| Alapanyag | Kerámiai |
| Melegen tartás funkció | Nem |
| Vízkőszűrő | Nem |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Állítható termosztát | Nem |
| Szín | Fehér |
| Víztartály térfogata | 1,5 liter |
| Kábelhossz | 0,7 méter |
| Energiafogyasztás | 1500 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Magasság | 205 mm |
| Szélesség | 210 mm |
| Átmérő | 15 cm |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Figyelmeztetés | Tisztítás előtt kapcsolja ki és húzza ki a készüléket a konnektorból., Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket működés közben., Használat közben kerülje a vízzel való érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.77 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144673926 |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Víz nélküli indítás elleni védelem: | Nem |
| Vezérlés típusa: | Mancs |
| Alapanyag: | Kerámiai |
| Melegen tartás funkció: | Nem |
| Vízkőszűrő: | Nem |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Állítható termosztát: | Nem |
| Szín: | Fehér |
| Víztartály térfogata: | 1,5 liter |
| Kábelhossz: | 0,7 méter |
| Energiafogyasztás: | 1500 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Magasság: | 205 mm |
| Szélesség: | 210 mm |
| Átmérő: | 15 cm |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Vezeték nélküli: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt kapcsolja ki és húzza ki a készüléket az áramforrásból., Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket működés közben., Használat közben kerülje a vízzel való érintkezést |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

