MAESTRO MR-071 elektrická konvice 1 l
Kód: AGDMEOCZE0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-071 elektrická konvice 1 l| Protiskluzové nožky | Ano |
| Nastavitelný termostat | Ne |
| Skrytý výhřevný prvek | Ano |
| Objem zásobníku vody | 1 l |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
| 360stupňový design | Ano |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Barva | Béžová |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 1000 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Délka šňůry | 0,65 m |
| Výška | 180 mm |
| Šířka | 206 mm |
| Průměr | 15 cm |
| Materiál | Keramický |
| Bezkabelový | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.69 kg |
| EAN vonalkód: | 4820177146150 |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Nastavitelný termostat: | Ne |
| Skrytý výhřevný prvek: | Ano |
| Objem zásobníku vody: | 1 l |
| Indikátor úrovně vody: | Ano |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Otočitelnost o 360°: | Ano |
| 360stupňový design: | Ano |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Barva: | Béžová |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Příkon: | 1000 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Délka šňůry: | 0,65 m |
| Výška: | 180 mm |
| Šířka: | 206 mm |
| Průměr: | 15 cm |
| Materiál: | Keramický |
| Bezkabelový: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

