Klasszikus dugóhúzó ZWILLING Sommelier 39500-048-0
Kód: AGDZWLSZT0097
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Klasszikus dugóhúzó ZWILLING Sommelier 39500-048-0| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Szín | Ezüst |
| Modell | Alap dugóhúzó |
| Csomag hossza | 19 cm |
| Szélesség | 115 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Gyújtóforrástól távol tartandó., Rendeltetésszerűen használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cutlery and cooking utensils |
|---|---|
| Súly: | 0.45 kg |
| EAN vonalkód: | 4009839311581 |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Szín: | Ezüst |
| Modell: | Alap dugóhúzó |
| Csomag hossza: | 19 cm |
| Szélesség: | 115 mm |
| Magasság: | 50 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne hagyja tűzforrások közelében., Rendeltetésszerű használat. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

