Kerámia vízforraló MAESTRO MR-068 1.5L 1500W (MR-068-FLOWERS)
Kód: AGDMEOCZE0119
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kerámia vízforraló MAESTRO MR-068 1.5L 1500W (MR-068-FLOWERS)| Kábeltárolás | Igen |
| Szín | Sokszínű |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
| Vízszintjelző | Igen |
| Állítható termosztát | Nem |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Víztartály térfogata | 1,5 liter |
| 360 fokos kialakítás | Igen |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló | Igen |
| Energiafogyasztás | 1500 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 -240V |
| Kábelhossz | 0,65 m |
| Magasság | 210 mm |
| Súly | 1,83 kg |
| Átmérő | 15 cm |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Anyag | Kerámiai |
| Figyelmeztetés | Használat közben kerülje a vízzel való érintkezést. Tisztítás előtt kapcsolja ki és húzza ki a készüléket a konnektorból. Működés közben ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 2.02 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144673841 |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Szín: | Sokszínű |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Állítható termosztát: | Nem |
| Rejtett fűtőelem: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 1,5 liter |
| 360 fokos kialakítás: | Igen |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 1500 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 -240V |
| Kábelhossz: | 0,65 m |
| Magasság: | 210 mm |
| Súly: | 1,83 kg |
| Átmérő: | 15 cm |
| Vezeték nélküli: | Igen |
| Anyag: | Kerámiai |
| Figyelmeztetés: | Használat közben kerülje a vízzel való érintkezést, Tisztítás előtt kapcsolja ki és húzza ki a készüléket az áramforrásból., Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket működés közben. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

