Kerámia főzőlap AKPO PKA 30 830/2 fehér
Kód: AGDAKPPGZ0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kerámia főzőlap AKPO PKA 30 830/2 fehér| Jellemzők | Kábel külön kapható |
| Mellékelt kábelek | 3 x 1,5 mm2 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240/ 380 - 415 V |
| Energiafogyasztás (villamos energia) | 1800 W |
| Szín | Fehér |
| Főzőzónák száma | 2 zóna/zónák |
| A lassú főzőzóna alakja | Kerek |
| Egy hagyományos főzőzóna alakja | Kerek |
| Elektromos főzőzónák száma | 2 zóna/zónák |
| Főzőlap típusa | Kerámiai |
| Eszköz helye | Beépített |
| Magasság | 44 mm |
| Válaszfal beépítési mélysége | 48 cm |
| Válaszfal beépítési szélessége | 26 cm |
| Szélesség | 300 mm |
| Válaszfal beépítési magassága | 4,4 cm |
| Mélység | 520 mm |
| Egyszerre használható edények/serpenyők száma | 2 |
| Ellenőrzési hely | Felső elülső rész |
| Maradékhő-jelző | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Gyerekzár | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 4.36 kg |
| EAN vonalkód: | 5903148234144 |
| Jellemzők: | Kábel külön kapható |
| Mellékelt kábelek: | 3 x 1,5 mm2 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240/ 380 - 415 V |
| Energiafogyasztás (villamos energia): | 1800 W |
| Szín: | Fehér |
| Főzőzónák száma: | 2 zóna/zónák |
| A lassú főzőzóna alakja: | Kerek |
| Egy hagyományos főzőzóna alakja: | Kerek |
| Elektromos főzőzónák száma: | 2 zóna/zónák |
| Főzőlap típusa: | Kerámiai |
| Eszköz helye: | Beépített |
| Magasság: | 44 mm |
| Válaszfal beépítési mélysége: | 48 cm |
| Válaszfal beépítési szélessége: | 26 cm |
| Szélesség: | 300 mm |
| Válaszfal beépítési magassága: | 4,4 cm |
| Mélység: | 520 mm |
| Egyszerre használható edények/serpenyők száma: | 2 |
| Ellenőrzési hely: | Felső elülső rész |
| Maradékhő-jelző: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Gyerekzár: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

