Kenyérpirító PHILIPS Viva Collection HD 2650/90
Kód: AGDPHITOS0033
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenyérpirító PHILIPS Viva Collection HD 2650/90| Leállítás/Mégse gomb | Igen |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Szín | Fekete, Rozsdamentes acél |
| Rácstartó | Igen |
| Hosszú lyuk | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok, forgógombok |
| Alapanyag | Fém |
| Morzsatálca | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Változtatható kéregpirítási szabályozás | Igen |
| Kábeltárolás | Igen |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Szeletek száma | 2 szelet |
| Automatikus kenyér középre igazítás | Igen |
| Emelő mechanizmus | Igen |
| Pirítási szintek száma | 8 |
| Energiafogyasztás | 950 W |
| Súly | 1,57 kg |
| Szélesség | 172 mm |
| Magasság | 201 mm |
| Mélység | 300 mm |
| Résméret (H x Sz x M) | 138 × 33 × 122 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,96 kg |
| Csomag szélessége | 220 mm |
| Csomag magassága | 221 mm |
| Csomagolási mélység | 334 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toasters |
|---|---|
| Súly: | 2.035 kg |
| EAN vonalkód: | 8710103907015 |
| Leállítás/Mégse gomb: | Igen |
| Kivehető morzsatálca: | Igen |
| Szín: | Fekete, Rozsdamentes acél |
| Rácstartó: | Igen |
| Hosszú lyuk: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok, forgógombok |
| Alapanyag: | Fém |
| Morzsatálca: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Változtatható kéregpirítási szabályozás: | Igen |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Automatikus leolvasztás: | Igen |
| Szeletek száma: | 2 szelet |
| Automatikus kenyér középre igazítás: | Igen |
| Emelő mechanizmus: | Igen |
| Pirítási szintek száma: | 8 |
| Energiafogyasztás: | 950 W |
| Súly: | 1,57 kg |
| Szélesség: | 172 mm |
| Magasság: | 201 mm |
| Mélység: | 300 mm |
| Résméret (H x Sz x M): | 138 × 33 × 122 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,96 kg |
| Csomag szélessége: | 220 mm |
| Csomag magassága: | 221 mm |
| Csomagolási mélység: | 334 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

