Kenyérpirító MAESTRO MR-712
Kód: AGDMEOOPK0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenyérpirító MAESTRO MR-712| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Készenlétjelző | Igen |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Teljesítmény |
| Tapadásmentes felület | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toasters |
|---|---|
| Súly: | 1.52 kg |
| EAN vonalkód: | 4820096556559 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Készenlétjelző: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Teljesítmény |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

