Kenyérpirító/gofrisütő/grill MPM MOP-43M
Kód: AGDMPMOPK0050
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenyérpirító/gofrisütő/grill MPM MOP-43M| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50-60 Hz |
| Energiafogyasztás | 1000 W |
| Szendvicsek száma | 4 |
| Szín | Fekete |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Automatikus hőmérséklet-szabályozás | Igen |
| Jelzőfény | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toasters |
|---|---|
| Súly: | 3.56 kg |
| EAN vonalkód: | 5903151013972 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50-60 Hz |
| Energiafogyasztás: | 1000 W |
| Szendvicsek száma: | 4 |
| Szín: | Fekete |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Automatikus hőmérséklet-szabályozás: | Igen |
| Jelzőfény: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

