Kenyérpirító CAMRY CR 3054
Kód: AGDADLOPK0027
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenyérpirító CAMRY CR 3054| Szín | Ezüst |
| Szeletek száma | 2 szelet |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 / 60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 1300 W |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toasters |
|---|---|
| Súly: | 2.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5903887801997 |
| Szín: | Ezüst |
| Szeletek száma: | 2 szelet |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 / 60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 1300 W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

